آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

آغاز رسمی فیلمبرداری بتمن «مت ریوز»

the batman reeves - آغاز رسمی فیلمبرداری بتمن «مت ریوز»

فیلمبرداری «بتمن» رسماً آغاز شد. «مت ریوز» کارگردان پروژه با ارسال تصویری از کلاکت کارگردان در صفحه‌ی توئیتر خود اولین روز فیلمبرداری را تأیید کرد. پیش‌تر تصاویری از «کالین فرل» در نقش «پنگوئن» در پشت صحنه‌ی فیلم فاش شده بود، اما اکنون با تأیید رسمی کارگردان به نظر می‌رسد که آن تصاویر به جلسات آزمایشی مرتبط بوده‌اند.

در «بتمن» قرار است «رابرت پتینسون» در نقش «بروس وین/بتمن»، «زوئی کراویتز» در نقش «سلینا کایل/زن‌گربه‌ای»، «جفری رایت» در نقش «کمیسر جیم گوردن»، و «پل دینو» در نقش «ریدلر» بازی کنند. ریوز پیش از این اعلام کرده بود که «بتمن» او به آثار نوآر شبیه است و بر روی اولین روزهای تبدیل شدن وین به بزرگ‌ترین کارآگاه دنیا تمرکز می‌کند.

ریوز سال گذشته در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» گفته بود: «داستانی نوآر از زاویه‌ی دید بتمن است و مستقیماً از سوی او روایت می‌شود و من امیدوارم که داستانی هیجان‌انگیز و در عین حال احساسی باشد. وقتی کارآگاه باشد بیشتر به «بتمن» تبدیل می‌شود و ما در فیلم‌های دیگر این حالت را ندیده‌ایم.»

ریوز اضافه می‌کند: «او قرار است بزرگ‌ترین کارآگاه دنیا باشد و این لزوماً بخشی از فیلم‌های قبلی شخصیت نبوده‌اند. دوست دارم فیلمی بسازم که او جنایت‌کاران را تعقیب کند و پرونده‌های جنایی را حل کند تا به این ترتیب سیری شخصیتی داشته باشد و بتواند تغییر کند.»

تصویری که ریوز از کلاکت کارگردان توئیت کرده یادآور لوگوی سریال انیمیشن «فراتر از بتمن» (Batman Beyond) است اما هنوز مشخص نیست که ارتباطی به آن سریال دارد یا نه. ریوز در توئیت خود از «گرگ فریزر» تصویربردار فیلم هم نام می‌برد. دیگر بازیگران فیلم «جان تورتورو»، «اندی سرکیس»، «پیتر اسکارزگارد»، و «جیم لاسن» خواهند بود. رایت در پاسخ به این توئیت نوشته است: «نور را بتابان.» علاوه بر او «جی.‌ای. بایونا» کارگردان «دنیای ژوراسیک: قلمرو سرنگون» و کارگردان دو اپیزود ابتدایی سریال «ارباب حلقه‌ها» آمازون به تصویر ارسالی ریوز واکنش نشان داده و می‌نویسد: «موفق‌ باشید!»

«بتمن» در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰)در آمریکا اکران می‌شود.

منبع: 30نما

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //