آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

آغاز بازی اشکان خطیبی در فیلم تازه رامبد جوان

65340 635862222581780498 m - آغاز بازی اشکان خطیبی در فیلم تازه رامبد جوان

اشکان خطیبی جدیدترین بازیگر فیلم ˝نگار˝ به کارگردانی رامبد جوان است.

اولین پلان های این فیلم از هفته ابتدایی در پارک چیتگر فیلمبرداری شد که نگار جواهریان و علیرضا شجاع نوری بازی داشتند. ظاهرا فیلمبرداری در این لوکیشن طی یک هفته آینده ادامه خواهد داشت و پس از آن گروه به لوکیشن دیگری نقل مکان خواهند کرد.

اشکان خطیبی جدیدترین بازیگری است که به جمع عوامل این فیلم سینمایی اضافه شده است. خطیبی که از دوستان قدیمی رامبد جوان است پیش از این در چند تجربه اجرا در کنارش بوده و “نگار” اولین همکاری سینمایی آن‌ها محسوب می‌شود.

پیمان معادی، نگار جواهریان، علیرضا شجاع نوری و اشکان خطیبی، مانی حقیقی، آتیلا پسیانى، افسانه بایگان و فریبا کامران در این فیلم بازی می کنند.

رامبد جوان در فیلم تازه‌اش به یک ماجرای جنایی پرداخته است. جائیکه نگار جواهریان نقش دختری به نام نگار را بازی می کند. او دختر خانواده ای نیمه مرفه و اصیل است. پدر او در یک معامله اقتصادی شکست خورده و به خاطر فشارهای زیاد مرده است. این تحلیلی است که پلیس نسبت به مرگ او اعلام می کند. اما نگار این تحلیل را باور ندارد و تصمیم می گیرد که روزهای آخر پدر را مرور کند تا به اصل ماجرا پی ببرد.

در حالی از روز گذشته فیلمبرداری این فیلم آغاز شده اما دست اندرکاران “نگار” اعلام کرده اند که تلاش‌شان رسیدن فیلم به جشنواره است. همزمان با فیلمبرداری تدوین توسط بهرام دهقانی، صداگذاری توسط حسین ابوالصدق و آهنگسازی توسط حامد ثابت انجام می‌شود تا فیلم برای نمایش در جشنواره آماده شود.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //