آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

آخرین فیلم رابین ویلیامز هرگز اکران عمومی نخواهد شد

214832 - آخرین فیلم رابین ویلیامز هرگز اکران عمومی نخواهد شد

فیلم «بولوار» (Boulevard) با بازی رابین ویلیامز که بهار امسال معدودی از تماشاگران جشنواره ترایبکا موفق به دیدنش شده بودند، اکران عمومی نخواهد گرفت. روزنامه انگلیسی میرور روز دوشنبه گزارش داد که فیلم «بولوار» که داستانی غم‌انگیز دارد به‌علت آنکه هیچ‌کدام از شرکت‌های پخش حاضر به سرمایه‌گذاری برای پشتیبانی از نمایش آن نشده‌اند، هرگز به اکران عمومی نخواهد رسید.

«بولوار» به‌عنوان یکی از غم‌انگیزترین آثاری که کمدین محبوب آمریکایی پیش از پایان دادن به زندگی خود در سن 63 سالگی در آن حضور پیدا کرده است، به‌داستان زندگی مرد خانواده‌داری می‌پردازد که در تمام عمر واقعیت تلخی را از تمام افرادی که او را می‌شناخته‌اند، پنهان می‌کند.

این فیلم را داگلاس سوسب کارگردانی کرده است و  علاوه بر رابین ویلیامز، باب اودنکرک و کیتی بیکر در آن بازی کرده‌اند. میرور به‌نقل از یکی از عوامل فیلم نوشته: «واقعاً  غم‌‌انگیز است ولی به‌‌نظر می‌رسد که غیر ممکن است فیلم «بولوار» فرصت دیده شدن پیدا کند.»

وی گفته است که بازیگران و سایر عوامل فیلم به‌شدت تلاش کرده‌اند تا فیلم فرصت نمایش پیدا کند، اما به دلایل بسیار، نمایش آن غیرمحتمل به‌نظر می‌رسد.

جسد رابین ویلیامز در تاریخ 20 مرداد امسال در خانه‌اش پیدا شد. پلیس اعلام کرد که وی با پیچیدن کمربند به دو گردنش خودکشی کرده است. رابین ویلیامز از افسردگی شدید رنج می‌برد و مدتی پیش از مرگ پی برده بود که به بیماری پارکینسون مبتلا شده است. از این بازیگر که با «صبح به‌خیر ویتنام» به شهرت رسید و در فیلم‌هایی مانند «انجمن شاعران مرده»، «بی‌خوابی» و «چه رؤیاهایی می‌آیند» بازیکرد و برای نقش مکمل «ویل هانتینگ خوب» در سال 1998 جایزه اسکار گرفت، دو فیلم کمدی «شبی در موزه: راز مقبره» و «کریسمس شاد لعنتی» آماده نمایش هستند.

منبع: آنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
Sahar Ramezani در 4 نوامبر 2014 ساعت 01:59 پاسخ

ای بابا!! ای بابا!! دوباره یاد این خدا بیامرز افتادم ناراحت شدم!!خاطره داریم باهاش!! روحش شاد!

اینستاگرام ما تلگرام ما
//